INFORMACE

Areál Dětské hřiště

Třída Masarykova 233, 550 01, Broumov

GPS: 50.5889106N, 16.3267714E

Areál bude otevřen od 15.00 hod.

Bezbariérový přístup
Celý areál festivalu je bezbariérový. V areálu budou bezbariérové toalety pro vozíčkáře.

GDPR
Každá osoba vstupující do areálu festivalu souhlasí bez dalšího upozornění s bezplatným využitím svého obrazu nebo podobizny jako součásti jakéhokoli obrazového záznamu, přenosu či reprodukce pro komerční a propagační účely v rámci zobrazení celé nebo části akce a v souvislosti s Festivalem Broumovská kytara pořadatelem a jejich partnery.

Identifikace návštěvníka festivalu
Každý návštěvník festivalu obdrží při zakoupení či předložení vstupenky identifikační náramek na zápěstí, který ho opravňuje ke vstupu do areálu. Identifikačním náramkem je povinen se prokázat při každém vstupu do festivalového areálu i při namátkových kontrolách v rámci areálu. V případě nemožnosti se prokázat nebude návštěvníkovi umožněn vstup, popřípadě bude vyveden pořadatelskou službou.

Parkování
Využijte prosím nedaleké městské parkoviště. Kolem a v areálu festivalu NENÍ umožněno parkovat.

Psi
Do areálu festivalu je přísný zákaz vstupu psů.

Zákazy
Je přísně zakázáno vnášet do areálu jakékoliv skleněné nádoby včetně lahví, plechovky, plasty, hořlaviny, zbraně jakéhokoliv druhu, psychotropní látky, předměty ohrožující bezpečnost, pyrotechnické předměty, laserová ukazovátka. Vlastní občerstvení.

Ztráty a nálezy
V případě, kdy chcete nahlásit ztrátu, je nutné poskytnout přesný popis ztracené věci a mít s sebou identifikační průkaz - občanka, pas, řidičák. K jejímu vyzvednutí je pak nutné přesně popsat do detailů ztracenou věc a prokázat se identifikačním průkazem.

Akreditace novinářů a fotografů je možná na mailu tomas@broumovskakytara.cz.  Akreditaci si poté budete moci vyzvednout u vstupu do areálu. Děkujeme :)

Pokud využijete autobusovou dopravu, vystupte na zastávce Broumov - Městský úřad!
Pokud využijete vlakovou dopravu, vystupte na konečné zastávce Broumov a vyšlápněte si k nám kopec.. ;)

Adresa konání akce:
Areál Dětské hřiště (hned u příjezdové cesty do náměstí - nelze minout)
Třída Masarykova 233, 550 01, Broumov
GPS: 50.5889106N, 16.3267714E

TOP