Line-Up

Časový harmonogram:

14:40 – 15:20
The Deep SIX

15:45 – 16:25
ANTEater

16:50 – 17:35
ANeta 
& the soul uncles

18:05 – 18:50
walkmanz

19:25 – 20:15
fast food orchestra

20:50 – 21:50
janek ledecký

22:20 – 23:10
gaia mesiah

23:55 – 00:50
prago union

GAIA MESIAH

Kapela na pomezí metalu a hardcoru vznikla už v roce 2000, s debutovým albem ale členové čekali až do roku 2005, kdy vyslali do světa desku Ocean. Spolu s producentem Jazem Colemanem navázali o dva roky později počinem Alpha Female, odchod zpěvačky Marky Rybin a baskytaristy Joshe Stewarta ale na čas chod formace zastavil. Po krátkém znovuobnovení s Viktorem Dykem za mikrofonem a následné pětileté pauze se Gaia Mesiah vrátila v roce 2018 s LP Excellent Mistake. V únoru 2020 se zrodilo zatím poslední album Refresh in Golden Hive Live.
WEB
SOCIAL

PRAGO UNION

Skupinu Prago Union založil roku 2002 bývalí člen skupiny Chaozz – rapper Kato. V roce 2010 vydala své pět let očekávané druhé album Dezorient Express. To bylo kritiky velmi dobře přijato a získalo cenu Anděl v kategorii Hip hop & r'n'b. V listopadu 2010 měl pak premiéru projekt Prago Union s živou kapelou Livě Band. Na začátku roku 2012 vyhrálo Prago Union již druhou cenu Anděl, tentokrát za album V barvách. Stalo se tak historicky prvním interpretem, který dokázal obhájit cenu Anděl v kategorii Hip hop & r'n'b. Sedmé album skupiny vyšlo v červnu 2021 pod názvem Made in Strašnice.
WEB
SOCIAL

FAST FOOD ORCHESTRA

Nomádi tuzemských i zahraničních dálnic, Fast Food Orchestra rozváží reggae a ska rytmy po klubech i festivalech již od roku 1998. Poslední z diskografie devíti desek nese název Vezmu tě s sebou. Největší devizou kapely jsou však živá hraní, při kterých s oblibou vtahují diváky do děje.
WEB
SOCIAL

JANEK LEDECKÝ

„Janek Ledecký je jednou z našich nejznámějších hudebních hvězd. Poprvé si získal pozornost publika jako frontman rockové kapely Žentour. Následovaly singly „Všechno bude fajn“ a Žentour byl definitivně katapultován z rockových klubů na stadiony. Album Žentour 003 se stalo nejprodávanějším na trhu. Následovalo album Žentour 005 s legendárním hitem „Proklínám“. Dvě zlaté a platinové desky posunuly Žentour na první místa radiových a televizních hitparád.“
WEB
SOCIAL

ANETA & The Soul Uncles

Projekt Aneta & The Soul Uncles svedl dohromady ostřílené muzikanty, kteří se navzájem znali z působení v předních českých hudebních uskupeních (Prague Conspiracy, Sto zvířat, Jaroslav Uhlíř, Hana Zagorová, Petr Spálený, Pub Animals, Laura a její tygři). Tomuhle projektu společně říkají „kapela za odměnu“. Na koncertech se tak můžete těšit na energetickou soul-pop-funkovou smršť, na skvělou dechovou sekci i vokalistky a hlavně na strhující zpěv Anety Hollandrové, která je na české soulové scéně zatím dobře utajovaným tajemstvím.
SOCIAL

ANTEATER

Mladá pražská kapela ANTEATER vznikla teprve v roce 2018 ve tříčlenném složení, přičemž charismatickou zpěvačku a baskytaristku Andy doplňují kytarista Jindra a bubeník Hanzi. Od prvního koncertu se stali malou senzací, jmenujme i jejich úspěchy v hudebních soutěžích Múza - 1. místo, Strahov OpenAir Band Contest - 1. místo, finále soutěže Planetrox. To vše za pouhý rok.
WEB
SOCIAL

WALKMANZ

Skupina Walkmanz vznikla spojením zkušených hudebníku: René Rypar (kytara), Jaro Lukáč (baskytara), Zbyněk Raušer (bicí) a Thom Fröde (zpěv). Tedy členové skupin Portless, Imodium, Recode the Subliminal, chcete-li ex Support Lesbiens, ex Krucipüsk, ex Eleison a Animé. Již na podzim roku 2019, jejich první singl “Až přijde láska” vzbudil pozornost a kapela si od hudební kritiky vysloužila pojem “supergroup”. Debutové album “Mono” se stalo jedním z nejočekávanějších počinů roku 2020.
SOCIAL

The DEEP SIX

The Deep Six is ​​a band from the Czech Republic playing rough rock music!!
SOCIAL

TOP