Line-Up

 
 
doprovodný program budeme postupně doplňovat

 

IMODIUM

29. září 2022 uplynulo přesně pět let od vydání poslední řadovky Element rockové party Imodium, která o dva roky později ohlásila pauzu a její členové se věnovali jiným projektům. Jako blesk z čistého nebe tak fanoušky zasáhla zpráva o zbrusu novém singlu Střepy Tepy, který se objevil na všech obvyklých digitálních servisech v pondělí 31. 10.! Novinka, která je duetem s partnerkou frontmana Imodium Thoma Frödeho a autorkou textu Žanet., je zároveň předzvěstí jedinečného exkluzivního koncertu Imodium! Hostit jej bude 3. 6. 2023 jejich domovský festival Broumovská kytara a kapela v jeho rámci slibuje odehrát svůj historicky nejdelší koncertní set! "Imodium je naše jediné dítě, které nikdy nepřestalo dýchat. Jako kapela jsme naposledy tvořili před šesti lety, je skvělý vědět, že nám to jde stále a stále nás to činí šťastnými lidmi. Žádný comeback se ale zatím nekoná, myslím že rozhodne velký koncert v příštím roce!" komentuje Thom novinku, která vznikla během neplánovaného setkání v jeho nahrávacím studiu, kde v té době v té době tvořil písně společně s Žanet. "Ve studiu to byla opravdu nečekaná spontánní akce, nicméně i tak můžete slyšet, že Imodium v nové nahrávce naznačuje zase jiný zvuk než bývalo zvykem. Posouvat se a překvapovat sebe i fanoušky bylo pro naši kapelu vždy důležité,“ komentuje kytarista Daniel Franc vznik písně a euforii z celého setkání, která ve spojení s čím dál silnějším hlasem fanouškům volajícím po "comebacku" vyústila v rozhodnutí píseň vydat a odehrát jediný exkluzivní koncert v příštím roce. "Openair koncert bude svátkem fanoušků naší kapely. Hodláme návštěvníkům kromě koncertu nabídnout opravdové speciality, které budeme postupně zveřejňovat. Kdo má Imodium alespoň trochu rád, nesmí tam chybět. Nikdo neví, zda bude nějaké příště…," zve bubeník Kárl na akci, kterou ozdobí řada hostů jak v rámci line upu Broumovské kytary jako takové, tak samotného koncertu Imodia. Doplňující program pak bude taktéž kompletně spojený s kapelou Imodium, které svůj poslední plnohodnotný koncert odehrálo v září roku 2019.
WEB
SOCIAL

PRAGO UNION

Skupinu Prago Union založil roku 2002 bývalí člen skupiny Chaozz – rapper Kato. V roce 2010 vydala své pět let očekávané druhé album Dezorient Express. To bylo kritiky velmi dobře přijato a získalo cenu Anděl v kategorii Hip hop & r'n'b. V listopadu 2010 měl pak premiéru projekt Prago Union s živou kapelou Livě Band. Na začátku roku 2012 vyhrálo Prago Union již druhou cenu Anděl, tentokrát za album V barvách. Stalo se tak historicky prvním interpretem, který dokázal obhájit cenu Anděl v kategorii Hip hop & r'n'b. Sedmé album skupiny vyšlo v červnu 2021 pod názvem Made in Strašnice.
WEB
SOCIAL

FAST FOOD ORCHESTRA

Nomádi tuzemských i zahraničních dálnic, Fast Food Orchestra rozváží reggae a ska rytmy po klubech i festivalech již od roku 1998. Poslední z diskografie devíti desek nese název Vezmu tě s sebou. Největší devizou kapely jsou však živá hraní, při kterých s oblibou vtahují diváky do děje.
WEB
SOCIAL

JANEK LEDECKÝ

„Janek Ledecký je jednou z našich nejznámějších hudebních hvězd. Poprvé si získal pozornost publika jako frontman rockové kapely Žentour. Následovaly singly „Všechno bude fajn“ a Žentour byl definitivně katapultován z rockových klubů na stadiony. Album Žentour 003 se stalo nejprodávanějším na trhu. Následovalo album Žentour 005 s legendárním hitem „Proklínám“. Dvě zlaté a platinové desky posunuly Žentour na první místa radiových a televizních hitparád.“
WEB
SOCIAL

ANETA & The Soul Uncles

Projekt Aneta & The Soul Uncles svedl dohromady ostřílené muzikanty, kteří se navzájem znali z působení v předních českých hudebních uskupeních (Prague Conspiracy, Sto zvířat, Jaroslav Uhlíř, Hana Zagorová, Petr Spálený, Pub Animals, Laura a její tygři). Tomuhle projektu společně říkají „kapela za odměnu“. Na koncertech se tak můžete těšit na energetickou soul-pop-funkovou smršť, na skvělou dechovou sekci i vokalistky a hlavně na strhující zpěv Anety Hollandrové, která je na české soulové scéně zatím dobře utajovaným tajemstvím.
SOCIAL

ANTEATER

Mladá pražská kapela ANTEATER vznikla teprve v roce 2018 ve tříčlenném složení, přičemž charismatickou zpěvačku a baskytaristku Andy doplňují kytarista Jindra a bubeník Hanzi. Od prvního koncertu se stali malou senzací, jmenujme i jejich úspěchy v hudebních soutěžích Múza - 1. místo, Strahov OpenAir Band Contest - 1. místo, finále soutěže Planetrox. To vše za pouhý rok.
WEB
SOCIAL

WALKMANZ

Skupina Walkmanz vznikla spojením zkušených hudebníku: René Rypar (kytara), Jaro Lukáč (baskytara), Zbyněk Raušer (bicí) a Thom Fröde (zpěv). Tedy členové skupin Portless, Imodium, Recode the Subliminal, chcete-li ex Support Lesbiens, ex Krucipüsk, ex Eleison a Animé. Již na podzim roku 2019, jejich první singl “Až přijde láska” vzbudil pozornost a kapela si od hudební kritiky vysloužila pojem “supergroup”. Debutové album “Mono” se stalo jedním z nejočekávanějších počinů roku 2020.
SOCIAL

The DEEP SIX

The Deep Six is ​​a band from the Czech Republic playing rough rock music!!
SOCIAL

TOP