Line-Up

 
 
doprovodný program budeme postupně doplňovat

 

IMODIUM

29. září 2022 uplynulo přesně pět let od vydání poslední řadovky Element rockové party Imodium, která o dva roky později ohlásila pauzu a její členové se věnovali jiným projektům. Jako blesk z čistého nebe tak fanoušky zasáhla zpráva o zbrusu novém singlu Střepy Tepy, který se objevil na všech obvyklých digitálních servisech v pondělí 31. 10.! Novinka, která je duetem s partnerkou frontmana Imodium Thoma Frödeho a autorkou textu Žanet., je zároveň předzvěstí jedinečného exkluzivního koncertu Imodium! Hostit jej bude 3. 6. 2023 jejich domovský festival Broumovská kytara a kapela v jeho rámci slibuje odehrát svůj historicky nejdelší koncertní set! "Imodium je naše jediné dítě, které nikdy nepřestalo dýchat. Jako kapela jsme naposledy tvořili před šesti lety, je skvělý vědět, že nám to jde stále a stále nás to činí šťastnými lidmi. Žádný comeback se ale zatím nekoná, myslím že rozhodne velký koncert v příštím roce!" komentuje Thom novinku, která vznikla během neplánovaného setkání v jeho nahrávacím studiu, kde v té době v té době tvořil písně společně s Žanet. "Ve studiu to byla opravdu nečekaná spontánní akce, nicméně i tak můžete slyšet, že Imodium v nové nahrávce naznačuje zase jiný zvuk než bývalo zvykem. Posouvat se a překvapovat sebe i fanoušky bylo pro naši kapelu vždy důležité,“ komentuje kytarista Daniel Franc vznik písně a euforii z celého setkání, která ve spojení s čím dál silnějším hlasem fanouškům volajícím po "comebacku" vyústila v rozhodnutí píseň vydat a odehrát jediný exkluzivní koncert v příštím roce. "Openair koncert bude svátkem fanoušků naší kapely. Hodláme návštěvníkům kromě koncertu nabídnout opravdové speciality, které budeme postupně zveřejňovat. Kdo má Imodium alespoň trochu rád, nesmí tam chybět. Nikdo neví, zda bude nějaké příště…," zve bubeník Kárl na akci, kterou ozdobí řada hostů jak v rámci line upu Broumovské kytary jako takové, tak samotného koncertu Imodia. Doplňující program pak bude taktéž kompletně spojený s kapelou Imodium, které svůj poslední plnohodnotný koncert odehrálo v září roku 2019.
WEB
SOCIAL

PF

PF, ano Pavel Fröde, ten který festival Broumovská kytara společně s dalšími přáteli před téměř třiceti lety oživil! Celoživotní rocker nyní přichází s vlastní muzikou za asistence Tomáš Frödeho, jeho syna a dalšími skvělými hudebníky jako je Daniel Franc, Adam Jánošík nebo Vojtěch Říha. Jeho vlastní sólové album na nadcházejícím ročníku festivalu v absolutní premiéře zároveň pokřtí! Další info najdete pod odkazem! Tohle bude výjimečný koncert!
HEADLINER

ŽANET.

Žanet., výrazná zpěvačka, umělkyně a Thomova životní partnerka. Nejen aktuální společný song Střepy Tepy.. ale třeba taky Haló pane a další písně zazní během 27. ročníku Broumovské kytary!
SOCIALS

MICHAL SKOŘEPA

Náš blízký přítel Michal Skořepa. Umělec, hudebník, fenomenální zpěvák. Hostuje nám v nejedné písni, hostoval na nespočtu našich koncertů! Čas užít si společnou jízdu i u nás doma v Broumově! Dost možná nepřijede sám, možná se mu do kufru přibalí i sám Pan Lynx!
SOCIALS

LÁSKA

Poznali jsme se ještě za dob jeho působení v kapele Zakázaný Ovoce! Náš velkej kámoš, kluk co u ohně utáhne s kytarou celej večer! Tak uvidíme jak si poradí s broumovskými plameny! Dáme taky něco společně, to se ví.. ;)
SOCIALS

TH!S

Kapela TH!S hraje tvrdší rock inspirovaný 70tými léty v Americe. Proto rádi svůj žánr nazývají “root-rock” a hlásí se tak ke kořenům tvrdého rock ‘n’ rollu. A teď po našem: Pánové Johny, Vokoun, André a Strženej Vinty aka Honza Melíšek, Vojta Kotek, Ondřej Vyoral a Pepa Černý aka THiS! Koneckonců už u nás jednou byli! A chtějí zas.. a my říkáme: kdykoliv kamarádi! KDYKOLIV! It´s only ROCKNROLL!
WEB
SOCIAL

WALKMANZ

Skupina Walkmanz vznikla spojením zkušených hudebníku: René Rypar (kytara), Jaro Lukáč (baskytara), Zbyněk Raušer (bicí) a Thom Fröde (zpěv). Tedy členové skupin Portless, Imodium, Recode the Subliminal, chcete-li ex Support Lesbiens, ex Krucipüsk, ex Eleison a Animé. Již na podzim roku 2019, jejich první singl “Až přijde láska” vzbudil pozornost a kapela si od hudební kritiky vysloužila pojem “supergroup”. Debutové album “Mono” se stalo jedním z nejočekávanějších počinů roku 2020.
SOCIAL

The DEEP SIX

The Deep Six is ​​a band from the Czech Republic playing rough rock music!!
SOCIAL

TOP