This is a sample text. You can click on it to edit it inline or open the element options to access additional options for this element.

Line-Up

 

 

program a ČASOVÝ HARMONOGRAM 2024
připravujeme..

 

 

 
 
doprovodný program 

KATEŘINA MARIE TICHÁ & BANDJEEZ

Zpěvačka a písničkářka Kateřina Marie Tichá. V roce 2013 byla nominována na Českého Slavíka v kategorii Objev roku, ve stejném roce také zahájila dosud trvající spolupráci s tehdy právě vznikající kapelou Jelen. V roce 2015 vydala pěti písňové EP Otazníky a v roce 2020 potom debutové album Sami. To bylo nadšeně přijato kritikou, odbornou veřejností i samotnými posluchači a Kateřina za něj získala cenu Anděl v kategorii Objev roku. Titulní píseň z alba Sami byla oceněna také cenou Žebřík za videoklip roku. V roce 2021 zahájila Kateřina spolupráci s kapelou Bandjeez
WEB
SOCIAL

Elektrïck Mann

Že všechno co je od Bé je dobré, víme my Broumováci od pradávna!!! Před mnoha lety na to přišli i hoši z Valmezu! Sorry, že nám to trvalo tak dlouho, ale lepší pozdě než vůbec.. premiéra týhle nekompromisní party na našem festivalu je jasně naplánována! 8.6. 2024! 😉
WEB

minus123minut

Protože se neuvidíme poprvé, víme na 123%, že tenhle koncertní set budete sledovat s úsměvem na rtech! Legenda ve svém žánru, geniální muzikanti a častá improvizace! Těšíme se po letech na vás pánové! ❤
WEB
SOCIALS

HEEL TURN

Každoročně, tak jako od úplného počátku festivalu, se snažíme představovat i mladé skvělé kapely. První z nich, kterou vám představujeme, je britsko-česká parta HEEL TURN! Ta v čele se zpěvákem Seanem D. Harperem, přiveze skvělý punk rock říznutý hardcorem! Doporučujeme poslechnout už teď! 🙂
SOCIALS

COCOTTE MINUTE

Dalšími hosty našeho festivalu budou naprostí mistři v oboru a vlajkonoši crossoveru, klubová špička Cocotte Minute!! Přijď udělat bordel!!!
SOCIALS

HEEBIE JEEBIES

S Brébou a jeho veselou partičkou se známe v podstatě odmalička! Hostoval a hrál nám v několika skladbách a na albu Polarity má na triku dokonce víc než jednu z akustických verzí našich písní! Slyšeli jste někdy tuhle partu jen tak u táboráku? Ne? Tak doražte v červnu k nám! ;)
SOCIALS

TH!S

Kapela TH!S hraje tvrdší rock inspirovaný 70tými léty v Americe. Proto rádi svůj žánr nazývají “root-rock” a hlásí se tak ke kořenům tvrdého rock ‘n’ rollu. A teď po našem: Pánové Johny, Vokoun, André a Strženej Vinty aka Honza Melíšek, Vojta Kotek, Ondřej Vyoral a Pepa Černý aka THiS! Koneckonců už u nás jednou byli! A chtějí zas.. a my říkáme: kdykoliv kamarádi! KDYKOLIV! It´s only ROCKNROLL!
WEB
SOCIAL

VIVIAN

Další parta, kterou netřeba zejména broumovákům představovat. Thomovi synovci jdou ve stejných šlépějích. Stihli vyhrát několik talentových soutěží a právě pracují na novém albu! Kluci přijdou pozdravit, zahrát..
SOCIAL

KLUCI

KLUCI jsou naši další dlouholetí kamarádi. Dělají stejně jako my hromadu let festival BIGBOŠ vedle v Křinicích! Stylem se pohybují okolo electro, dupstepu, hip-hopu, kytarovek a punku. I oni ale budou postavený do trochu jiný situace a jsme zvědaví, jak si s tím poradí!
SOCIAL

THOM PRŮVODCE

Imodium a Broumov! Navždy kapela zůstane broumovskou kapelou a protože letos dorazí rekordní počet "přespolních", stálo by za to vás Broumovem provést! Tedy alespoň místy naprosto zásadními pro kapelu Imodium. Vydejte se s Thomem, který vás osobně provede, na místo, kde jako osmiletí kluci poprvé snili o kapele, navštívíte jejich první zkušebnu, městský park nebo třeba nahrávací studio v klášteře, kde kapela natočila zatím poslední album. Pro účast je nutná bezplatná registrace (viz formulář níže), mít zakoupené vstupenky, sdílet fcbk událost na facebookovém profilu a držet si palce. Vylosovaná osoba má nárok na doprovod (taktéž se zakoupenou vstupenkou)! Kapacita je velmi omezena, tak neváhejte!!! Přesné info vylosovaným zašleme do mailu! ;)

O.N CAST LIVE

Proč si nezkrátit čekání na další kapelu zajímavým rozhovorem. Skvělý podcastový projekt broumovských studentů, který se věnuje zajímavým lidem na broumovsku, na našem festivalu ŽIVĚ! Obyčejně Neobyčejní nebo-li O.N. CAST přinese rozhovory s osobnostmi jako jsou: nynější starosta města Broumov Arnold Vodochodský, hudební publicista a broumovský rodák Jaroslav Špulák, herec, režisér a hudebník Vojtěch Kotek nebo Martin Ducháč a Jakub Šleis, frontmani broumovských kapel Vivian a Kluci!
O.N. CAST Facebook
O.N. CAST YouTube

ZÁBAVA PRO DĚTI

Děti jsou radost, děti jsou budoucnost. Ostatně sami je už dávno máme! Jsme proto rádi, že jsme mohli oslovit broumovský DDM Ulita, který se o dětskou zábavu na naší akci postará. Přátelé, dorazte i se svými dětmi, pobavte se s celou rodinou!! <3
DDM Ulita Facebook

BYT ČÍSLO 4

Šumperská sestava Byt číslo 4 LONI zaujala veřejnost svým prvním singlem Nechápu, postoupila do trojčlenného finále soutěže o Objev roku rádia Haná 2022 a stala se tipem týdne na hudební platformě Bandzone.cz. Ve svých skladbách kombinuje živelný punk rock s upřímnými texty a excentrickým projevem frontmana!!
SOCIALS

2.0

Jsou dva! Jsou z hor! A jak sami tvrdí: "Jediný co tak nějak chcem je, aby tě koply 90tky svou nemocnější nohou do ksichtu!" Poctivej garage rock na rozjezd letošního ročníku!
SOCIALS

TOP